Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandzsa

    csendes tag

    Na a jézuska tegnap este meghozta a g30-at. Sokáig crt buzinak számítottam, bármilyen LCD-t vagy plazmát néztem, állandóan csak a fejemet ráztam, hogy lehet ilyenért pénzt adni. Sajnos látva a crt jövőjét, meg azért látva a fejlődést gondoltam idén beadom a fejem és beruházok egy TV-be. LCD- be gondolkodtam sokáig, de megnézve pár tv-t nem bolti környezetben, sima sd adással szinte elsírtam magam. Gondoltam adok a plazmának egy esélyt, ekkor tévedtem ide. Utolsó pár ezer hozzászólást végigolvasva szinte biztossá vált ha veszek, akkor csak G30 lehet. Tegnap este raktam be a helyére, utána az asszony alig bírt rávenni a diszítésre. Digitális adás (Vidanet), HD csomaggal megfejelve. SD adás is elég meggyőző, de a HD tényleg majdnem kifolyik a tv-ből. Az m1 adta este az il-ferno koncertet Barcelónából. Ilyen szép feketét utoljára a Kuro-n láttam Demo műsorral. A lényeg, nagyon jó döntésnek tűnik, egyedüli negatívum: a fehér tényleg nem fehér, de hát a plazma ilyen. Villogást abszolut nem látok, de tényleg egyén függő lehet, mert a fiamnak már feltünt.

Új hozzászólás Aktív témák