Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz janos666 #606 üzenetére

    Hát, ez az Xbox kérdés érdekes dolog. Elvileg ugye külön kéne futnia a dolognak, végülis nem visszalépsz az ügylettől, hanem kérsz egy ugyanilyen TV-t, mivel ez hibás. Nem hinném, hogy ez érintené a box-ot, de azért inkább kérdezz rá, ha felhívod őket, addig mindenképp jegeld! Nem tudom, holnap dolgoznak-e még az üzletben. :F

    Szerintem a Pana-nál nincs külön pixelhiba-politika az első 3 napra (a Samsung-nál is csak az első 3 napban engedékenyek, utána már szigorúbbak a csere feltételei - elhelyezkedés/több pixel), mivel az üzletnek ilyenkor elméletileg kötelessége cserélni - de majd kijavít valaki, aki tud ilyen külön kitételről a Pana pixelhiba-politikájával kapcsolatban. Más kérdés, hogy vannak üzletek, amelyek vonakodnak, de a legtöbb esetben nincs gond, úgyis eladják majd másnak, aki majd nem fog reklamálni, mert nincs tisztában a jelenséggel. Tudtommal 3 (szub)pixelhiba alatt a Pana nem foglalkozik érdemben ezekkel a dolgokkal, de adott esetben még a pixelek elhelyezkedése sem mindegy. De rá kell kérdezni náluk, hogy most mi az aktuális álláspont. Én nem is favorizálnám ezt a panelcsere dolgot (szerintem a Pana sem), nem olyan nyerő az, hogy 1 naposan megbontják a készüléked.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák