Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz DM-Fan #57918 üzenetére

    + Gicz: Köszönöm :R

    Még vacillálok, mert az ÁFÁ-s ár már túl van a lélektani határomon..... meg még kb 2 évet várni akartam.... :W

    2006 óta nyüstölök egy TH-42PV70E-t (több mint 20 000 üzemóra :Y ) és nagyon meg vagyok vele elégedve, de 3m-ről nézve a 65" nagyon csábít......tavalyi hifi són láttam az OLED TV-t és bár rendkívül béna demó anyagot nyomtak rajta azért láttam benne a potenciált.... és bár nálam nagyobb Plazma "hívőt" személyesen nem ismerek, azért mostanában láttam 1-2 LCD-t is (Sharp) amivel lehet hogy tudnék együtt élni.....

    Alibabán 1400$ körül akadnak 84" Samu paneles LCD-k komplett PC-vel egybe építve, még vámmal együtt is kacér...... :W Meg találtam bruttó 330e-ért 60" Samu plazmát is....

    1 hónapja rágódom az alternatívák között..... de néha már úgy vagyok mint a vakond ásójával........ :O

    Ha 1 hónap múlva bejelenti a Pana, hogy akkora siker lett a plazma, hogy mégis marad t@k@n szúrom magam....

    Szerk : ja és nincs pixel hiba!!!!!!!!

    [ Szerkesztve ]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák