Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neworder

    csendes tag

    válasz < CyberBob > #5578 üzenetére

    Értem, szóval ez is relatív és profil függő - végülis ez is hihető :DDD Köszi az infót, minden nap valami újat tud meg az ember a tvjéről. Érdekes belegondolni, ezek miért vannak, nyilván egyfajta tervezői koncepcióról árulkodnak. Nem feltétlenül rossz ez így, csak én lehet másként csinálnám ha én gyártanék TV-t (persze gondolom ennek költség vonzata is van/lenne - tehát lehet mégis így csinálnám én is) ;]

    Tényleg, egy kis beszámoló a G30-ról, csak röviden: ma reggel bekapcsoltam, teljes csöndben... és bizony hallani a ventiket, 3 méterről is. DE. Ahogy a TV bemelegszik, minimálisra csökken minden zaj, amit már síri csendben is csak alig hallani - és nekem jó fülem van. Aki kicsit "süket", apám (sose hallott olyan jól), ha ő meghallgatná nem venne észre semmit... :P Jó, szóval eddig továbbra is tetszik. A médialejátszó módban érdekes limit az, hogy 24p filmnél sem a 24 smooth film látszik és a képarányok korlátozott választéka. Mondjuk nem médialejátszót vettem, hanem TV-t :K Ezt nem is volt szempont, arra van céleszköz...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák