Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Nyárköszöntő hardverszemle

    ph A desktop gép, notebook és ház nyomába sokféle periféria szegődik, sőt, még egy VR headset is tiszteletét teszi heti rovatunkban.

  • Ismét mozgásban a Where Winds Meet

    gp A kínai történelem és mitológia ihlette nyílt világú akció-RPG alkotás még mindig nem kapott megjelenési dátumot.

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz DM-Fan #5457 üzenetére

    Én úgy néztem minden új technológiát megkap az ST50, csak mindent kicsit butítva (LOL->még a teletext memóriá is egyre kisebb minden modellen<-LOL), de papíron, a közölt számok terén így is lelépi a VT30-at is (MLL-t még nem láttunk, kétlem hogy meglesz a VT30 feket akár a GT50-en).

    Amúgy ahogy mondod, egyértelműen széthúzták a pólusokat, már az ST-t szánják a visszafogottan költekezőknek, egyébként a nagy VT-k felé terelnek, a GT arra maradt, ha nem fér be az 50", vagy épp a kettő közt húztad meg a határt forintban, de nem ez az, amiből az árkategória arányaiban a legtöbbet akarnak elsózni.

    Annyira nem értek hozzá, de néha nem tudom hol élnek ezek. 5 napig nincs kint napi 24 órában a hírcsatornák sarkában, hogy „economic crysis” vagy „euro zone crysis” és máris rögtön vadul próbálnak nyomulni, mint ha "minden a régi lenne".
    Na jó a 65VT50 kicsit olcsóbb lesz a Sharp matt, de nem sokkal, és eddig csak az US MSRP módosult.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák