Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amdk7

    aktív tag

    Nos, kürülnéztem a TV piacon (MM)
    Volt egy 42G30, aminek gyönyörű képe volt. A mellette lévő U30 és 50U30 "fakónak" tünt mellette. Persze nem biztos, hogy mindegyik tv egyforma beállításokkal üzemelt.
    Ami miatt elkeseredtem, az az, hogy nem láttam (bolti viszonyok mellett) roszabbnak egy hasonló árkategóriába tartozó LCD-t legyen az samu vagy pana.

    De a képzavar tovább fokozódott, mikor a család a 3D mezeire lépett. Volt egy 42GT30, ami nem üzemelt, az eladó nem tudta bemutatni :F és azt sem tudta, hogy adnak-e hozzá szemüveget, ha igen, mennyit?! :Y
    A többi kiállított darabon szépen futott a 3D demo.

    Aztán átmentem egy másik üzletbe, ahol a 42G30-on és a 42U30-on is a retek klub ment (nem láttam ghostingot :D) , de kb ua. volt a képi hatás mindkettőn és a közelben lévő LCD-en is ment a (saját demó, nem TV adás) és azok ovábbra is szépek volta. :S

    Most ott tartok a családdal, hogy akár a 42GT30-ért is kiadnám a ~220K-t, de ha nincs hozzá szemüveg, akkor az plussz pénz és még egy normális BD játékost is kellene vennem.

    Azt hiszem ez tényleg az autóvásárlásra kezd hajazni, igaz abból is japán van. :D

    Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

Új hozzászólás Aktív témák