Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    Sziasztok!

    Igazából egy "milyen tv-t vegyek" topicot kerestem, de sajnos nem találtam, sorry ha mégis létezik.
    Szóval tervezem életem első lakásába 1 tv vásárlását.
    Igényem: minél nagyobb legyen, a képminöség gondolom ma már minden új tv-nél eléri a nézhető kategóriát, ezen kivül legyen megbízható, garancia minél hosszabb.... A tv főként sportközvetítések nézésére kellene, szóval NEM KELL, hogy okos legyen (annak itt vagyok én), nem kell, hogy 3D legyen (annak is itt vagyok én), nem kell a youtube rá, meg a sok flikk-flakk. Pc alkalom adtán lehet, hogy rá lesz kötve. USB csatin keresztül esetleg jó lenne, ha le tudna játszani mindenféle formátumot.
    Kicsit vaksi vagyok, a "közelről nézek nagy tévét" szoktam meg itthon, uh a méret az elsőszámú szempont.
    A keret egyelőre nagyon rugalmas. 150.000 körül gondolkozom.
    Több opciót várok.

    Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

    ui: ezt a kérdést elöször az lcd-tv topicban tettem fel, ahol felvilágosítottak, h a nagy tv az 50"-os plazmánál kezdődik. Nem tudom mi a különbség lcd és plazma között, a lényeg a fentebb leírt feltételek. tudtok valamit ajánlani? :R

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák