Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    Ma felugrott haver ő is megnézte a szemüvegeket, és ő sem látott nagy különbséget köztök. Annyit jegyezett meg csak, hogy a Samsungnál is jobb lenne ha oldalról az is takarna, mint a Pana. De szerencse, hogy ezt egy kis sufnituninggal meglehet oldani. :D Jó, hogy kis koromban sok Macgyver-t néztem. :DDD :C

    Este megnéztük az asszonnyal a Sammy-t. Nem volt rossz, tényleg inkább ez gyerekeknek való, nem az a tipikus animáció. Viszont a 3D az nagyon jó volt benne. Kb a felénél cseréltünk szemüveget, hogy úgy is lássam a filmet. Da én most sem vette észre különbséget. 1-2x volt némi crosstalk szerűség a Samsungnál, azoknál a jeleneteknél amikor közelebbről mutattak valamit ami épp kijött a tv-ből. :) De ez sem volt mindig.

    Nah szerintem bőven megéri a pénzét a kis Samsung, és együtt lehet vele érni, főleg úgy, hogy a Pana árából jobb esetben 4 db Samsungot tudsz venni. :D

    Amúgy lehet a szemem rossz, hogy én nem vettem észre olyan eget verő különbséget a két szemüveg között. :D

    Még vasárnap meg hétfőn nézek 1-2 3D-s cuccot azért.

    Jah annyi negatívum, hogy a film végére azért kicsit elfáradt a szemem. Moziban a passzív szemüveggel nem volt így, gondolom még szokatlan volt neki ez a világ. :)

    Kíváncsian várom majd az ez évi Pana szemüvegeket árát, elvileg azt írták, hogy olcsóbb lesz. :U

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák