Keresés

Hirdetés

  • Érkezik a Crucial LPCAMM2 memóriamodulja

    ph Az új szabványra épülő opció 32 és 64 GB-os verziója árat is kapott már.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Elvörösödik az Xperia 1 VI

    ma Újabb kiszivárgott képek, pontosított specifikációk a japán csúcstelefon kapcsán.

Aktív témák

  • Dinadan

    csendes tag

    válasz DM-Fan #6465 üzenetére

    Szia DM-Fan!

    Egyáltalán nem a nick-eddel akartam személyeskedni. :R
    A "Funboy" - és igazad van, "Fanboy" - kifejezést mindkettőt elsősorban germán fórumokon használják, persze a post-okban nem esett arról szó, hogy ők mennyire tudnak angolul. ;] Az ilyen jelzővel illetett személyek látványosan el vannak tolódva egy-egy rajongott, kedvelt márka irányába, s persze tekintélynövelés gyanánt mindig rendre kihangsúlyozzák a hosszú szakmai hátterüket.
    A www.hifi-forum.de -n is van hasonló beállítottságú post-oló pl. a Samsung plazma topic-okban. "spartain" a nick-je. Jó srác egyébként, csak látványosan a Samu irányában írogat. Persze ő is "guru" nagy-nagy szakmai háttérrel (és sok-sok 1000 beírással), csak ott is kilóg a lóláb. Ha összekerülnétek, jó kis "melyik a jobb"- vita kerekedne belőle, annyi szent. ;]

    Más:
    Nem értem mit kell ezen agyalni ennyit. Utoljára leírom: Szvsz. a Samu PS-50B450, amelyet a MM-ben láttam nemrég, megér 200ezret és ha 50" Ready-t vennék mostanság, annyi pénzért azt venném meg és nem a Pana X10-est 50-90ezererel többért.

    Rövid időn belül biztosan megkapom azt is 200ezerért, ez minden bizonnyal így van.

    OK, akkor fordítsuk meg a szitut. Vetesse ki a generálimportőr az MPEG-4 tunert az összes nagyobb Panából (S,G,V,Z) is, hisz Általad kiderült, hogy farokság az egész és adja az összes modellt 50ezerrel olcsóbban. :Y Sőt továbbmegyek: MPEG-2 nélkülit gyártasson hazai piacra és az akkor még olcsóbb lesz! Hurrá!!! :C
    A "leszólásom" arra vonatkozott: Miért forgalmaznak MPEG-2-est itthonra és hogyan van pofájuk elkérni az MPEG-4 esért 50 ropival többet? :F Szerintem ez teljesen jogos felháborodás az én (mint Vevő) részemről.

    Megint más, ha már a teszteknél tartunk:
    1, 2009 júniusában tartottak az USA-ban, pártatlan közönséget bevonva egy szubjektív nézés-tesztet, melyet a http://www.valueelectronics.com/ oldalon publikáltak. A teszt egyébként professzionális lebonyolítása és kimenete a YouTube-on is látható-hallható. 4-4 csúcs LCD-t és plazmát hasonlítottak össze és a szubjektív eredmény pontozásos átlagát az "evaluations" címszó alatt mindenki megtekekintheti. Az eredmény plazma fronton a következő lett:
    1. Pio KRP-500
    2, Samu B850
    3, Pana V10
    4, LG PS60
    "Ühüm?" - hogy Téged idézzelek.

    2, Mindenki figyelmébe ajánlom továbbá az alábbi linket is:
    http://reviews.plasmatvbuyingguide.com/plasmatvreviews/panasonic-th50pz85u-vs-samsung-pn50a650.html
    Tavalyi teszt, tavalyi modellekkel. S láss csodát: Orrhosszal, de a Samu nyert!
    "Ehhe?" - hogy újfent Téged idézzelek.

    Kedves Többiek!
    Dehogy akarok én tanácsokat adni, pláne nem Samu-Pana, meg egyéb vitákat gerjeszteni! :N :R
    Csupán a PL-mentességen akadtam fenn, azért írtam ide, ami hát ugye...finoman fogalmazva is, de ebben a formában biztosan nem igaz. Ha meg valakinek mégis bejönne az 50B450 200ezerért, annak sok sikert hozzá. :)

    Egyebekben: Mindenkinek jó TV-zést! :K

Aktív témák