Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz janos666 #43251 üzenetére

    Annyi előnye biztosan megvan, hogy megduplázod a TV fogyasztását... :N

    A legjobb aláírás a héten

  • dastier

    tag

    válasz janos666 #43251 üzenetére

    Köszi az infókat, nem segített semmilyen Hz a szaggatás ellen, sem lejátszó, végül egy sokkal prózaibb dolog lett a megoldás....

    Úgy szeretem használni a a VGA-t hogy a monitor és a tv is kap jelet egyszerre, a monitor a fő képernyő (main) és a tv a másodlagos (extended). Ez kényelmes mert ha bekapcsolom a gépet akkor a monitoron van a lényeg, ha videót inditok csak kihúzom a másik képre. Az a helyzet, hogy az 1080-at csak úgy játsza le normálisan ha a tv a Main screen és a monitor a másodlagos. Namost ennek az a hátránya, hogy minden ablak oda nyilik meg és az asztal és az ikonok is átkerülnek a tv-re. Örültem végre hogy erre rájöttem, de mondom ez így nem kényelmes mert szoktunk olyat hogy amíg én videózok, addig a párom netezik a gép előtt. Ezzel az a baj hogy minden kattintásra előjön a TV-n a windows tálca. Grrrr :W, de gondoltam kicseszek vele áthúzom a tálcát a másodlagos képernyőre (monitor) és akkor jó lesz. És most jön a csattanó: ha áthúzom tálcát, hiába marad a tv fő képernyő, a szaggatás ismét előjön! :F Pffffff
    Kényelmetlen mert akár csak a Tv-re küldök jelet, akár beállítom a tv-t főképernyőnek, mindig el kell játszani ki és bekapcsoláskor. Kicsit elment a kedvem az Nvidia windows párostól...

Aktív témák