Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • KTTech

    veterán

    válasz kurtz #43023 üzenetére

    Ezek közül az U30 és a D550-et tudnám ajánlani, a méret és a képminőség miatt. Kb. egy szinten van a kettő. A D550 aktív shutteres 3D-t használ (két képet felváltva pakol ki), mint minden plazma, így valószínű ugyanazt, amivel gondod volt.

    www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz kurtz #43023 üzenetére

    Ha 2-2,5 méterről nézed, akkor a fullHD-nek csak 50"-tól van igazán értelme. Így én a felsoroltak közül az 50U30-at vagy az 51D550-et ajánlanám. Előbbi már 210 eFt-ért hazavihető 3 év garanciával, utóbbi inkább 225 eFt-tól érhető el, viszont - ahogy előbb is írtam - 3D-t is tud és van egy ideig-óráig jól használható beépített médialejátszód is a személyében, bár a 3D ezek szerint akkor nálad nem igazán fog működni. Más különbség nem nagyon van.

    A G20/G30 többet nyújt ugyan képminőségben, viszont 50"-os méretben jóval drágább. Neked kell eldönteni, hogy megér-e neked akkora anyagi többletet az U30-hoz/D550-hez képest. A 42"-t szerintem ne erőltesd ilyen távra!

    A PS3 címek 95%-ban csak 720p-ben futnak, ezért HD-Ready panelen jobban mutatnak, de azért el lehet velük vacakolni fullHD panelen is, magam is azt teszem jó ideje. Mit mondjak, egy gamer PC szintjétől igencsak lejjebb van, de legalább kényelmes.

    kiki22: Számodra is jó alternatíva lehet a Samsung 51D550 a maga 225 eFt körüli árával. Belépő fullHD modell, 51"-os, tud 3D-t, kapsz hozzá szemüvegeket is (szerencsés esetben akár 4 darabot is) és viszonylag jól beállítható.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák