Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz GeneraL_XTX #42317 üzenetére

    Hát, végülis az is járható út, ha ideiglenesen kipróbálod az olcsóbb alternatívát, aztán ha mégsem tudja üzembiztosan azt, amire szükséged van, akkor kis veszteséggel eladhatod. Én is sokat filóztam, hogy kiadjak-e ennyivel többet lejátszóra, de azt kell mondjam, hogy minden forintját megérte, pedig én sem használom ki a Popcorn közel sem minden funkcióját. Ráadásul a belbecs mellett nálam a külcsín is szempont volt, és ez a minimál szálcsiszolt ház nekem nagyon tetszik. Ugyanakkor tudom, hogy stabil és biztos szoftveres támogatása van a készüléknek, ami a jövőben is így lesz.

    Az 1920x1080@24p-vel nagy eséllyel semmi gond nem lesz - maximum az automatikus kadenciakezeléssel szokott gond lenni az olcsóbb lejátszóknál, de szerintem itt már azzal sincs - a BD-támogatás szokott lenni a kemény dió, egyes lejátszók nem tudnak váltani a hang- vagy feliratsávok között, mások egyáltalán nem tudnak ISO-ból dolgozni, csak kicsomagolt fájlszerkezetből, megint mások nem tudják fűzni a BD-fájlokat, vagy egyszerűen nem adják ki a HD-hangnormákat, ezért kell rákérdezni az adott típus topicjában, hogy mit tud és mit nem. Amikor én a Popcorn mellett tettem le a voksom, akkor kb. egy kezemen meg tudtam számolni azon készülékeket, amelyek mindezt tudták, ezek között volt az A210 is, ami nekem ár/érték viszonylatban is korrektnek tűnt, tudja is a felsoroltakat. Szóval én ezért ajánlom, de persze ha az anyagiak nem engedik, akkor keresni kell olcsóbbat, biztosan van már azóta ilyen alternatíva.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • Toobee

    veterán

    válasz GeneraL_XTX #42317 üzenetére

    Hehe. Tőle vettem az enyémet :)

    https://barbieripnk.hu/

Aktív témák