Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Johnny Cage

    addikt

    válasz GeneraL_XTX #42200 üzenetére

    "Az nagyon komoly lenne :DDD De a körítése szerintem így is ezerszer jobb lenne mint a retekklubbon"

    már írtam feljebb, hogy az mtva beígérte a HD-t, amennyiben megnyerik a közvetítés jogát. a körítést hagyjuk.. sokféle külföldi F1 közvetítést néztem/hallottam már, de ilyen amatőrt, mint amit az RTL-klub csinál, még sehol máshol. a stúdió "díszletek", a vetített háttér évek óta ugyanaz, a stáb ugyanaz az amatőr banda; az unott képpel "szakértő" vendégekről (az arcukra van írva, hogy halálosan unják ezt az egészet) ordít, hogy csak egy dolog miatt ülnek be hétvégente a stúdióba: a gázsiért. a kommentátor meg a nagy betűs nonszensz.. ideges, hebeg-habog, motyog, kiabál, jujjog.. soha nem láttam még semmilyen sporteseményt ilyen elképesztően összeszedetlenül közvetíteni. fél percek telnek el, mire észrevesznek valamit, amit már a néző is réges-régen lát (mert kiírták a képernyőre vagy mert nyilvánvaló), nem értik a rádiós broadcast 80%-át ("fú, ezt most nem nagyon értettem") vagy adásról adásra nyilvánvalóvá teszik, hogy nem tudnak angolul (a czollner gyula fél éve azon pörög, hogy mit érthet vajon a Vettel nevű versenyző a "that's what i'm talkin' about!" című felkiáltás alatt.. jó lenne ha legalább a kollégái szólnának neki, hogy ez csak egy örömujjongás és kb. annyit tesz, hogy "ezaz!", "na erről van szó!")... bízzunk benne, hogy az m1 visszakapja a forma1-et.

Aktív témák