Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cypresss

    senior tag

    válasz DM-Fan #39019 üzenetére

    Sziasztok,

    Végül megrendeltem a TX-P65 VT30-ast, előtte elmentem demózni a tévét. Szombaton leszállították, én pedig nem sokkal később beüzemeltem és összekötöttem a szobában található komponensekkel (BR-set top box-média lejátszó-xbox).

    Első tapasztalatok:

    1. A kép elképesztően szép és kontrasztos, valamint iszonyatos módon részletgazdag. Az eddigi Samsung mellette egy kifakult képeslapnak tűnt. :D
    2. A HD adások nagyon szépek, az ESPN (amerikai foci rajongó vagyok) ezerszer jobban élvezhető ezen a tévén, mint a korábbi Samsungon. Elképesztően élethű a kép.
    3. A kép 50hz-en sajnos még mindig vibrál egy kicsit, de a képjavítókkal ez szinte teljesen eltűntethető, azért úgy látom ezen a területen nem történt nagy előrelépés. :(
    4. A hőleadás nagyon sokat javult az elmúlt hét évben (utoljára 2004-ben volt Plazmánk.) A hátoldal több órás üzem után sem forró, a tévé nem ontja magából a meleget.
    5. A ventilátorok nem zizegenek, nem zúgnak, rendkívül csendesen és hatékonyan teszik a dolgukat. Vagyis amit a geeksen olvastam nem állja meg a helyét. (Ezzel nem kívántam megséreteni az ottani szerzőket, de tény, ami tény...)
    6. A beépített médialejátszó wifi-n keresztül is röccenésmentesen játsza le a nagy felbontású filmeket, az ismertebb fájlokkal nincs gondja.
    7. A látószög valóban 180 fok, és a kontraszt is nagyon hasonló extrém nézőpontból is.
    8. Az xbox-os játékok szinte életre keltek a képernyőn, egészen más a hangulata egy Forza Motorsport3-nak egy ilyen tévén.
    9. A 2D-3D felkonvertálás elég halovány, szerintem nem igazán használható, afféle parasztvakításnak gondolom.
    10. A 3D viszont nagyon állat (legalábbis azok közül, amit én eddig láttam, ami nem sok).
    11. Az öt éves teljes körű garinak nagyon örülök, elég nagy nyugalmat ad az embernek, ami egy ilyen árú tévénél azért nem árt. :K
    12. A plazmadiszkontos (tőlük vásároltam a tévét) fiúk korrektek voltak, a szállítás időben és rendben megtörtént, a funkciókat külön is megmutatták és elmagyarázták pontról-pontra, ezenkívül minden kérdésemre válaszoltak. A papírok is rendben voltak (gari, számla, stb).

    Összességében nagyon elégedettek vagyunk és köszönöm nektek a segítőkész tanácsokat.

    Ha valami hülyeségét írtam volna, elnézést, nem vagyok szakértő!

    DM-Fannak, Zen1thnek és snefftamasnak külön is köszönet!

    A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

Aktív témák