Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz krx21 #34557 üzenetére

    Fogalmam sincs. Én alapvetően egy 24"-os PC monitort akarok lecserélni TV-re, úgy hogy most ismerkedem csak behatóbban a HDTV-kkel.
    Elsőre rányomultam erre a "Panát mindenkinek" hullámra, de most a papíron olvasottakból úgy tűnik, hogy a Samsung plazmák mindenben jobbak (ha nem is ár/érték-re, de legalább is színhelyességre), csak a feketéjük kevésbé sötét (de egy LCD-t tuti legyúr ebben, tehát szerintem meg ez a trollkodás, ha valaki csak a 0% feketefényerejéből mondja meg hogy milyen jó egy Kuro, az összes többi 17 millió szín meg lehet olyan amilyen; és persze aztán félrevezeti a többit, hogy miért jobb a Pana mint a Samu - kicsit mélyebb a fekete, hahhh...). De ezt csak úgy mondom, hogy még nem néztem meg egy ilyen Samsungot se előben, szóval csak javaslom, hogy talán nézz meg egy 2010/11-es Samsung plazmát, hogy neked tetszik-e.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Aktív témák