Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Viperator

    őstag

    válasz Danniel #20898 üzenetére

    Szia! Nem tudod, hogy van-e elég keret? (ha már vett mosógépet és egy része elment már)

    Üdv!

    "Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

  • gban

    Közösségépítő

    válasz Danniel #20898 üzenetére

    Vigyázz, olvasd el a cetelemes akciót, csak akkor él a kedvezmény, ha ez az első vásárlás a kártyával (emlékeim szerint)!
    Tehát nálad ez nem működne.
    A lényeg, amit a rendkívül korrekt eladósrác mondott:
    - 6-ig oda kellett volna érnem, 7-ig vannak a cetelemesek
    - 90% megkapja a hitelt
    - hetedikéig visszafizetve nincs kamat (rákérdeztem, valóban 23-a a fordulónap, de ez így van, nem feszegettem hogy miért, nem ez a lényeg, másnap visszafizettem volna)
    - és a lényeg: kiiktatták a kártyalemondós kiskaput, alapból 3 évig nem mondhatod le, vagy ha lemondod egyben kérik a 3 éves kártyadíjat, meg még ezen felül zárlati díjat is.
    - a kártya éves díja 3500 ft, ez a jelenlegi díj (ki tudja emelik-e, mi van a szerződésben)

    Tehát, jelentkezik egy minimum 10500 Ft-os költség, igaz, 3 évre elosztva, de ez részemről túlbonyolítja a helyzetet, köszönöm, nem kérek belőle.
    Egy 2-300 ezres tv-nél már megérheti a bonyodalmakat és 10,5k-t az így nyert 30-45 ezer ft, 135 ezernél, amikor ugyanaz máshol simán megvéve 130, már más a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

    Postázást nem vállalok.

  • gban

    Közösségépítő

    válasz Danniel #20898 üzenetére

    Na most mégsem tudom hogy megkapod-e olcsóbban a nem új, már használt cetelemes kártyáddal:
    "A kedvezmény az akció időtartama alatt igényelt Cetelem hitelkártyával, első alkalommal történő azonnali vásárlás esetén, vagy bármely már meglévő Magyar Cetelem Bank által kibocsátott hitelkártyával érvényes abban az esetben, ha a fizetés nem a pénztárnál, hanem a hitelügyintézői pultnál történik. A hitelkártya számláról a kedvezmény figyelembevételével megállapított vételár kerül levonásra. A vásárlás a rendelkezésre álló hitelkeret mértékéig történhet. A hitelkártya kibocsátója a Magyar Cetelem Bank Zrt. A Bank a hitelbírálat jogát fenntartja. A bank a pénzügyi szervezetek Magatartási Kódexének alávetette magát."
    "Fontos azonban, hogy a kedvezmény az akció időtartama alatt, október 6 és 22 között szaküzleteinkben, raktárról elérhető termékeinkre a Bank hirdetménye szerint kizárólag hitelügyintézői pultnál történő fizetés esetén érvényesíthető.
    Kérjük, részletekről érdeklődjön értékesítő kollégáinknál! "

    Postázást nem vállalok.

Aktív témák