Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mach3012

    újonc

    Üdv mindenkinek!

    Jópár weboldalt végignéztem, és ezt a topicot is olvasgattam, de talán egy-két hozzáértőtől kapott válasz megfelelőbb lenne, mint az én "tippelgetésem", tehát lenne néhány kérdésem: (mellesleg nem lenne rossz, ha a topic első hozzászólása összefoglalná az állandóan visszatérő kérdéseket és tanácsokat is szolgáltatna, sok embernek segítene szerintem)

    Amire szeretném használni a PayPal accountomat:
    -legfőképpen külföldi (többnyire USA beli) cégektől internetes hirdetési bevételeket kapnék
    -néhányszor vásárolnék is pl. ebay-en, de nem gyakran
    -a PayPal accountomról a hazai bankszámlámra történő utalás nem kell, hogy gyorsan történjen...ráérek várni akár több napot is

    Tehát inkább én kapnák pénzt, nem én fizetnék. Viszonylag sok pénzről lenne szó, havi több tíz/százezer.

    Kérdések:
    -Melyik banknál a legérdemesebb nyitni számlát?
    -Milyen típusú bankkártyát érdemes kérni?
    -Azt olvastam, hogy ha hitelkártya is be van regisztrálva a PayPal-hoz, akkor rögtön megjelenik a pénz, amit a PayPal-ról utalok a számlámra...nekem erre nincs szükségem, ráérek várni. Más előnnyel jár-e a hitelkártya megadás?
    -(a következőről sehol nem találok semmit) Mi van az adózással? Tehát ha én kapok X összeget a PayPal accountomra, és azt átutalom a bankszámlámra, akkor ezt biztos felügyelik. Főleg, ha nagy összegről van szó. Hogy történik ilyenkor az adózás?
    -Mire érdemes nagyon figyelni? Különböző buktatók. Egyszerű trükkök, amikkel sokat lehet sprórolni?

    A válaszokat előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

  • mach3012

    újonc

    válasz L.T. #2600 üzenetére

    üdv,

    az első linken lévő hivatkozásokon csak az E-bayről írnak, az annyira nem érdekel, a második + csak a regisztrációt írja le. A kérdéseim ennél konkrétabbak, azért is kérdeztem meg itt, mert biztos vannak akik tapasztaltabbak e téren.

    azért kösz

Új hozzászólás Aktív témák