Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    válasz BoneDragon #10135 üzenetére

    Na igen. Első 4 acton úgy mentem végig a (ezek szerint csak szerintem) jól összerakott marauderrel, hogy szinte semmit nem sérültem, tucatszám mészároltam a kétkezes fegyverrel az ellent, 3200 védelmem volt páncéllal+pajzzsal másodlagoson. Aztán jött az act5. Annyi ellenfél jött, hogy nem láttam a végét egy-egy folyosón, elég erősek is, közéjük berakott "titkos" minibossok (a tömegben rögtön nem mindig tűntek fel, csak hogy durvákat üt valami...), nagy részük elemental resist... Köszi...

    Aztán ez a boss... Első formájában még le is vertem, örültem magamnak, aztán jött az "aranyember"... 1-2 mozdulatától halál. Bármivel ütöttem, bárhogy támadtam, halál. Alig sebződött. Minimum 30-40x haltam meg, mire levertem, mert ahogy respawnoltam, már mentem is rá, minek fárasszam magam a rohangálással-bujkálással, ha úgyis kinyír, akkor legalább addig ütöm, amíg mozgok...

    Azóta átépítettem a felszerelést, elemental sebzések helyett fizikai/méreg, sok socket, linkes socketek, sebesség, még akkor is, ha ez a páncél rovására ment. Úgy látszik ez is olyan, mint a world of tanks: a páncél szart se ér, de legalább lassít...

    Utána már egész jól átmentem az act5-ön, bár a végén az a főboss se volt gyenge, de még az sem volt ekkora probléma, mint ez az Avarius...

    Nekem a droprendszer nem tetszik, igazán használható cuccokat nem akar adni, minibossok, de még kemény boss után sem esik semmi extra. Külön beraktam azt a kék gemet, ami 41%-ot ad jobb dropra (és azóta már ment feljebb), de semmi... A különféle alaptárgyakból felkonvertált cuccok jobbak, mint akármi, ami esik... Ez normális?

Új hozzászólás Aktív témák