Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz had423 #1796 üzenetére

    Nekem az első vásárláskor volt hasonló hibám, még tavaly november környékén. Csodálkoztam is, mert ilyet a Steam-en soha nem tapasztaltam.

    Idén egyik vásárlásom után sem jött elő ez a probléma. Furcsa, hogy most találkoztál vele.

    A fizetés sikeres volt. Gyakorlatilag 5 másodpercen belül meg kellett volna jelennie a játékaid között. Esetleg egy nézet váltás után a Játékok és az Üzlet között. Legrosszabb esetben egy kilépés-belépés után, de ha ekkor sincs meg akkor az tényleg nagy gond!

    Nem lehet, hogy a Játékok között csak az éppen telepített játékokat mutatja neked jelenleg az Origin kliens? Van ilyen nézete is, ekkor értelem szerűen nem jelzi ki a nem telepített (pl. frissen vásárolt) tartalmakat.

    Esetleg ez egy DLC volt? Van néhány, ami nem jelenik meg az Origin kliens felületén, de a játékban már használható (feloldásra került) a tartalom.

    Ha a mostani akciós játékok közül vettél valamit, annak meg kellett volna jelennie.

    _________________________________________________________________
    Egyébként fejlődik az Origin is! Immár helyesen sorba tudja rendezni az egyes játékokat, a játékok aktuális ára alapján. Március körül még nem tudta ezt a bonyolult mutatványt! ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák