Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27441408

    törölt tag

    válasz Baldric #10916 üzenetére

    Penge még a saját blogján is a kommentekbe sokszor kifejti hogy fújj Chrome mert szerinte kémprogram meg amúgy se luxus opera csak 1 fapad.

    Operába a userjs-eket és widgeteket 1 átlag usernek 100szor nehezeb felkutatni és főleg betenni. (tudom most jön az hogy nem)

    1. Penge azt írta hogy a béták nem 1.0-ás usereknek való, és magadra vetted

    Nem csak erről van szó, burkoltan majdnem minden fórumba kifejtik az opcsisok (1 részük) hogy ők milyen királyok a többi meg lúzer mert fapad böngészőt használ.

    Lehet hogy nem hiszed de nekem azért van 1 kis opera ismeretem annak is ismerem a lelki világát.

    Felesleges vitatkoznod vele, a múltkor valamelyik Operáról szóló cikk topicjába még azt is mi mondtuk meg neki, hogy van adblock Operában is pedig elmondása szerint 2 éve használja.

    Jó lesz az már 5-nek de te neked ezt tudnod kell. Azóta mióta ingyenessé tették nos emlékeim szerint ez 2005 tehát nem 2 év. ha az összes operás korszakomat összeadod kb 2,5-év jön ki .

    Azt meg hogy ti mondtátok meg hogy van adblock ? és ??? sok opera használó nem tudja mivel természetesen úgy kell összekukázni a kieg-eket hozzá. Nem úgy mint a FF-hez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák