Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • undercover

    senior tag

    válasz hunspikey #94164 üzenetére

    A korábbi válaszolóknak:
    Nem arra gondoltam, hogy a C3-on 720p-ben Muzsika TV-t nézz az ember.
    Mindenféle tartalomra értem, tv, streaming, gaming stb.

    hunspikey: Pont az RTRIngs szerint:
    " In theory, the G3 can also get much brighter than the C3; however, in practice, you won't see much difference except in certain contexts, such as when bright white clouds are displayed."

    Csak abból indultam ki, hogy sokan itt a fórumon is azt mondják, hogy nem max fényerőn használják a C3-at is. Erre a legnagyobb előnyként mindenki a fényerőt mondja.

    Én nem vitatom, hogy az MLA technológia miatt jobb TV a G3.

    Csak szerintem ha leültetünk két átlagos embert, nem olyat aki tesztetek nézz állandóan nem fogja tudni megmondani a különbséget a kettő között.

    És a G3 minimum 30%-al drágább. Ha az embernek nem végtelen a költségvetése ne mondjátok már, hogy egyértelmű, hogy mindenki G3-at vegyen a C3-at meg el kell felejteni.

    LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

  • Partz

    senior tag

    válasz hunspikey #94164 üzenetére

    "Viszont a G3 pontosan az MLA panelje miatt a csatornánkénti színfényerőben javult rengeteget, azaz a WOLED színtorzulása sokkal kisebb (illetve a betekintési szöge gyakorlatilag tényleg torzulásmentes 179 fok) - szóval ez viszont iszonyatosan látszik illetve a c9 - c3 párosnál is a lefedettség döbbeneteset javult."

    G4 ebben tovább fog javulni, G3 esetén 600 nit felett kezd a fehér al-pixel láthatóan belenyúlni a színekbe. Míg G4 már majdnem trükközés mentesen képes lesz erre csaknem 1000 nitig (kis ablakban). Csak erről nem szólnak a cikkek, mert az a hír, hogy 3000 nit a csúcsfény...

    Másik az US piacon a G4-et lehet majd választani, hogy talppal kéred vagy a fali konzollal. Nem tudom Eu-ban tervezik-e ezt, de valószínűnek tartom, ha már így előjött a téma.

Új hozzászólás Aktív témák