Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bendegúz_50

    tag

    válasz macy49 #2318 üzenetére

    Válasz macy49-nek.

    ... ha gyári patron után beteszek utángyártottat, akkor továbra is működik-e a tintaszint kijelző, működik ha utángyártott után megint gyárit rakok, akkor mi várható a tintaszint kijelzővel, működik hogyan reagál a hulladékfesték tartó ezekre a változásokra. elkoszolódik

    Az ugye logikus, hogy az után gyártott cuccokat, bár mibe is nézzük olcsóbban adják mert olcsóbban is állítják elő őket ami sok esetben csak a minőség rovására mehet. A HP nyomikban pl. - azt mondják - nem ajánlatos után gyártott patronokat tenni, mert a hulladékfesték tartó marhául elszennyeződik, azon kívül meg pacáz és esetenként folyik is a festék belőle álló helyzetben is.... :Y

    Én évekig használtam HP nyomtatókat és ahogy kifogyott az eredeti csak után gyártottat tettem bele....gond nélkül muzsikál mind a mai napig. ;]

    Azt tudnám Neked javasolni hogy vegyél 1db után gyártottat, nem a legolcsóbb fajtát, tedd be dolgozni, véleményezd mondjuk 100 sűrűbb oldal kinyomtatása után és ha OK, akkor nyugodtan vásárolhatsz belőle többet, érzésem szerint nem lesz baj. :)

    Autónavigációs szoftverek nálam, további info PM

Új hozzászólás Aktív témák