Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wetomi

    aktív tag

    válasz Csavarnyuzo #10430 üzenetére

    A keresztkábeles és USB-s mókázást jogosultság híján nem csinálom meg. Hogy korábban az informatika, vagy a szerelő ezeket kipróbálták-e, azt nem tudom.

    A tömörítéssel majd játszok, a driverekhez jogosultság híján megint nincs sok hozzáférésem.

    (#10431) rozmla:A nyomtatási mód: normál, a grafikus mód: vektor, a bitkép tömörítés pedig nincs. Lényegében ez az automatikus beállítás. A napokban majd játszok ezekkel a beállításokkal, hátha látok változást.

    A bosszantó az, ami kapcsán most már elkezdtem utána járni, hogy ma egy 150 oldalas word dokumentum első felét 10-15 oldalanként nyomtattam, hogy ne foglaljam le sok időre a gépet, mert olyan lassú volt. A dokumentum második fele viszont azonnal kiment normál sebességen. Pedig végig egyszerű táblázat, adatok felsorolása van benne, se színezés, se ábrák.

    A nappali lassú működésen általában nem lepődünk meg, de véletlenszerűen mégis normális sebességgel működik és ez a bosszantó.
    Felhasználói oldalról nem reprodukálható egyértelműen a hiba, csak annyit látunk, hogy a következő nyomtatás vagy már lassú, vagy már gyors.

    Addig is köszönöm az ötleteket.

Új hozzászólás Aktív témák