Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azoli09

    tag

    válasz #49155328 #6822 üzenetére

    én nekem ami 25 fps vagy 30 al megy ot nincs ilyen de ha létezik is ez a jelenség akkor az nvidia hibája mert minden játékba szinte bele kontárkodik , esetleg ha nem fix az fps pl 40-50 közt ugrál lehetnek mikró lagg ok de az szerintem lehet a játék motorjától is de lehet a ramtól is cpu tol is hiába i7 ,pl nekem nem rég volt egy q9400 el cseréltem egy e8400 re és alapon hajtom sokkal jobb mint a 4 magos gyorsabb és stabilabb a sebesség mivel a 2 mag egy szere dolgozik a négy magos meg ősze vissza , és ez számít szerintem ,meg több is most a magokra jutó gyorsító tár is :K

    De az is lehet hogy a fsb1000 barátunk lapja nv csipszetes és abba nem jó atit rakni ,ugyan így fordítva sem jó

    FSB1000: szerintem ne firtassuk hogy az i7 vagy a 4 magos mennyivel jobb ,max gta4 ,de inkább maradok csöndbe mivel még nem volt ilyen erős vga a birtokomba csak tesztre egy gtx295 ,elnézést de még nem találkoztam ilyen jelenséggel és nem tudom el képzelni ,de ettől még létezhet . még egyszer elnézést :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák