Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz pengwin #17632 üzenetére

    Nekem is volt 1 Hdd, 1 Nvme és 2 sata-s ssd plusz egy vízpumpa (nemtom, lehet 5-10W tuti), Am4-es platform, Zen2 procival, vga szintén nagyon hasonló. :) Annyi, hogy én kicsit beleszerkesztettem a boost táblába és 200W-os limittel megy, de limit nélkül sem nagyon tudsz többet megetetni vele, mert nem megy sokkal többet a gpu. :)
    Szóval bőven benne vagy, még jelentős biztonsági tartalékod is lesz.
    970 után azért lesz javulás. 980 Ti gpuja és a ram sávszél is elég komolyan "csúcs hardver" szint volt. Arról nem beszélve, hogy mára már igencsak van jelen a 6 GB vramjának a 970-es 4-éhez képest. Saját idejükben ez nem volt akkor "fegyvertény", de ma már egyre többször látom 4 Gb fölötti vram használattal.
    Kívánom, hogy okozzon sok örömöt és hozzám hasonlóan hosszú és gondmentes legyen a barátságotok ! :K :C
    Komolyan mondom, ebbe az utóbbi pár évbe, a bányaláz alatt, kevés dfolognak tudtam úgy örülni, mint annak, hogy anno megvettem ezt a vga-t ! Ha nem teszem meg, akkor esélytelen lett volna mostanság bármi más. Simán használható társ még mindig. Nem mondom, hogy teljesen kompromisszum mentes az új címekkel, de amit néztem / toltam, azokat tudta ! CP2077 -el pl. Ok, nem verte a 60+ fpseket, de nem is min. grafon toltam. Szerethető cucc, nagyon ! Legalábbis nekem megy ! :D

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák