Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    válasz Zechó #15373 üzenetére

    Én elhiszem ,hogy érdekel ez a dolog és ha minden áron meg szeretnéd csináltatni.
    Én segíthetek. Ha partner vagy ebben.
    Elöször is ,szerezz a t cpu-d hoz való "stencil"-t.
    Ez után valamelyik vasárnap fell kell utaznod a cégemhez.
    Adsz a főnökömnek egy 10-est a műhelyhasználatért.
    Szépen beülünk és árgus szemekkel figyelsz ,ahogy elvégzem a cserét.
    Pl szépen letisztitom ,a hozott cpu-t ... eleve az ujragolyózáshoz + ellenörzés ,hogy nem e sérült e fizikailag.
    Aztán a stencillel megkapja az új golyókat.
    Ez szerintem bő 1 óra alatt megvan.
    Aztán a notid szétszed ,alaplapról a cpu levesz , alaplap megtisztít ,másik cpu visszaforraszt.
    Youtube tele van ezzel ,hogyan kell ...
    Ez is megvan szerintem ,ha minden patentül megy, 3 óra alatt kb megvan.
    Noti összerak és ha minden klappol szerintem 4-5 óra alatt biztos megvan.
    A felelősség persze a tiéd... monjuk már beázott valaha a gép és melegítés során szimán szétcsattan a nedvesség miatt a lap, vagy mondjuk a hozott cpu nem jó... vagy a gyártó alulról,oldalról a procit +ban ragasztóval és megerősítette , amit az oldószer nem old és ezért sérül a lap ,vagy ilyesmi... aki ezt csinálja kapásból tud mondani 20 olyan okot amivel pillanatokon belül tönkreteheted az egész alaplapot.
    Ha elindul ,jó.. ha nem akkor vagy ismétlés mindenben vagy így jártál... hozott alkatrészre nincs garancia... nem azért mert olcsó hanem azért mert ki tudja működik e.
    Ez után kiszámolsz nekem egy olyan óradíjat amit úgy ítélsz ,hogy a felhasznált speciális anyagok /szerszámhasználati dijait fedezze (nem lidl-is hőlégfúvó) , + 4-5 óra szakmunka díját.
    Ha ezt vállalod persze szivesen megcsinálom ...
    Ricsi

    [ Szerkesztve ]

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák