Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qwertly

    addikt

    Segitsen valaki :O :O :O ,most tettem fel a Nod 32 mert kinyifant a eTrust Antivirusom beszetem valamilyen virust vagy trójait :O.Elinditotam a gépet bejött az eTrust nyitó képernyöje,hogy virust talált :O.Utána a virusirtó meghólt :o a tálcán jelezte hogy inaktiv és nem lehetett elinditani.Pedig fent van a ZA a CounterSpy és folyamatosan elenöriztem a gépe.
    Leszetem eTrust és feltettema Nod 32 elindult és ki is irta hogy talált fertözöt fájlokat a gép indulásakor.Ezt irta ki:,,Hiba történt a müveleti memória ellenörzése során.A müveleti memória nem ellenörizhetö''.Csökentett modba elindittotama gépet és koplet virus elenörzést tartottam majd 2 órát ment talált pár trójait és virust is.Ezek voltak Dropper.Delf.Qu,adobemgr.exe,TrojanClicker.VB.JY trojai,antisp.exe,Clicker.Agent,Molli,A féreg.Ezeket letöröltem és nem tudom hogy tényleg tiszta a gépem vagy még mindig van valami virus a gépemen.Hogy tudnám meg hogy nincsen virus a gépemen? :F Mert ha elinditom a Nod virus keresöt akor elenörzéskor kiirja hogy C:\hiberfile.sys(fájl zárolva) hiba a megnyitásakor.Valaki legyen szives gyorsan válaszolni :Y :Y :Y

Új hozzászólás Aktív témák