Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz S W A T #1211 üzenetére

    A franc sem tudja,hogy mi is honnan szedtük le. Ez a szép az internetben. :D Van is és mégsincs. :DDD

    Én avastot használtam vagy másfél-két évvel ezelőtt. Szvsz akkor jó volt,hogy legyen vmi a gépen, de semmi extra....soha nem talált semmit.Vagy nem volt, vagy az avast a béna. Mindegy...akkor jó volt. Most van PC World, így van legális Nod és egyértelmű,hogy ezt használom.

    Egyébként egyszer leteszteltem...volt egy játék, ami épp,hogy elment a gépemen, de elment. Csak az avastot cseréltem nod-ra és máris érezhető volt egy picit, hogy ott ahol addig megakadt, nod alatt nem. Pedig előtte egy évig avastot használtam, nincs miért fikázzam. (jó az is, de szvsz nem egy kategória mégsem.)

    Szó ami szó, évek alatt megtapasztaltam, hogy ami ingyenes, az egyszerűen nem tud labdába rúgni egy fizetős melett. (Természetesen van egy rakat progi kategória ,ahol lehet ellenpéldát felhozni...de pl. spyírtóban,vírusírtóban elég necces. A tűzfalat nem említem ,mert az ashampoo tűzfala tényleg frankó és ingyenes.- íme egy ellenpélda. :) )

    [ Szerkesztve ]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák