Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikhail

    csendes tag

    válasz Biznisz Elek #9184 üzenetére

    Szia!

    Az eseménynaplóban megnéztem a hibát, azt írja h

    - kritikus,
    - az elmúlt 1 hétben 2x volt,
    - a forrása a Kernel Power,
    - eseményazonosító feladatkategória: 41 (63)

    Lefuttattam egy memtesztet, az nem adott ki hibát, a hd sentinel viszont azt írta h idézem:

    "A lemez és a számítógép közötti adatkapcsolatban előfordultak problémák.
    Nincs szükség beavatkozásra."

    Guglimester véleménye szerint egy elfogadhatót találtam, szintén idézem:

    "A probléma 90%-ban a gigabyte alaplapoknál jön elő. Hogy miért? Nem azért, mert szar, hanem csak szimplán régebbi és nem windows 7-re lett gyártva. Az enyém például vistás logóval van ellátva, tehát számára a windows 7 még új. A bios energia beállításai a vistához vannak igazítva. A windows 7 már új rendszert használ, ezért összeakad a bios beállításaival. A megoldásra vonatkozóan van egy jó és egy rossz hírem! A jó hír az, hogy a biosban kapcsold ki az összes energiára vonatkozó beállítást és tádáám, nem fog újraindulni. Nekem már 2,5 hete megy és semmi kernel power már... A rossz hír: Nem tudom, hogy miket állítottam át... Csak az energiabeállításokhoz nyúltam, de azok közül az összeset kikapcsoltam. Ha nem megy, akkor valami klassz fényképezőgéppel készíts a bios menüpontrokról képet, majd itthon összevetem és akkor pontos adatokkal tudok szolgálni. Bocs, hogy a segítségem szegényes, de az idegbetegség határán voltam már, amikor csináltam és őszintén szólva nem figyeltem, csak azt néztem, hogy minden energiabeállítást kikapcsoljak."

    Ezzel csak az a baj, h asrock a lapom, valamint a megvétele óta win7 van rajta, és csak a hetekben kezdte ezt csinálni.

    Nah mindegy próbálkozok, aztán beszámolok hátha másnak is segítek ezzel.

    Köszönöm az eddigi segítségedet :R

    Üdv: Mikhail

    ДMI ФЯФSZ, ДZ ИЗM LЭHЗT КICSI. MЭЯT ДZ ФЯФSZ MIЙDIG ИДGЧ!!!

Új hozzászólás Aktív témák