Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topanka

    aktív tag

    PC konfig:
    Alaplap - ASUS P8P67 PRO
    RAM – 2 pár Corsair Vengeance 4 GB 1600 MHz (16 GB)
    Processzor - INTEL Core i7-2600K 3.40GHz 1155 BOKSZ
    Processzor hűtő - Noctua NH-D14
    Videókártya - ASUS GTX580 DirectCU II
    TÁP - Corsair AX750
    Hangkártya - ASUS Xonar DG
    BOOT – Intel 240 GB SSD 530

    Első jelenség amit érzékeltem, hogy a Counter-Strike: Global Offensive online játéknál lefagyott játék közben, kilépni belőle az elején a ctrl+alt+del-lel még tudtam, de aztán már csak reset-tel. Később kékhalál féle is jelentkezett. Majd a gép újraindításakor a kép megjelenítés felbontása és minden más jellemzője elszállt, olyan 100-200 pixeles lehetett, még a 400p-t sem érte el. Az ikonokat is alig lehetett felismerni.
    - VGA kivétel, berakás
    Gép újra tudott indulni, de az online játék indítása után – ami véletlen is lehet, hogy pont akkor, mivel később bárhol megtette – újra kezdte a jelenségeket, de most a leállás utáni újra induláskor leolvastam a hibát „képernyő illesztő program nem válaszolt és utána helyreállt”.
    - Új illesztő program feltelepítése.
    Nem javult a helyzet.
    - RAM-ok kiszedése, egy db bent hagyása.
    Most a gépben felpörögnek a ventik fix fordulatra, monitor jelet sem vesz a pc-től. Reset- re sem reagál semmi, csak a tápnál lehet lekapcsolni. Vagyis el sem indul a gép, nemhogy a BIOS-ig eljutna.
    Mit tanácsoltok, mi lehet a hiba? Mit próbáljak meg, vagyis milyen irányban induljak el?
    Kizárásos alapon hibát keresni? Mivel kezdjem?
    Kérlek segítsetek jó tippekkel!

Új hozzászólás Aktív témák