Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • delta9

    senior tag

    válasz joe69 #162 üzenetére

    ok:)

    ott lehet az eb elhantolva, hogy az oakley-k nagyrésze valóban túl sportos nekem, mint ahogyan az imént a fórumtársak is megjegyezték. a wire-ben tényleg vannak nagyon szépek, de hogy szebb, mint egy armani...hát ízlések és pofonok. fogalmazzunk úgy, hogy ha nekem választanom kellene, inkább egy hugo b.-t vagy armanit választanék:D

    nah, azért ne maradjanak kizárólag a ruháknál (ezt amúgy biztosan megtennék, ha nem tudnák eladni a szemüvegeiket:) ) de ha van rá lehetőséged, nézd meg a Porsche design szemüvegeket (az árakat ne), na azok az elegánsak. én vmi katalógusban láttam, és hihetetlenül egyszerűek, és ez bennük a szépség.

    jah, asszem 1/2-re értettelek, azt hittem, hogy a divatszemüveget úgy érted, hogy amolyan ''egynyári'' szemüvegre gondolsz, pedig sztem nem azok. divatcégek szemüvegei ez igaz, de azért olyan formákat csinálnak, amiket nem csak idényszerűen tudsz hordani.

    X-men 1-2 egy sci-fi film, ezt ne felejtsük el, ezért mutat jól a filmben egy Oakley! Ugyanaz a szemüveg pl. DiCaprion a Titanicban, Ternyák Zoltánon (RIP) a Felhő a Gangesz felett-ben, Benicio Del Toro-n a Traffic-ben... (nem tudom mi volt rajtuk, meg, hogy volt e, csak képzeld el).

Új hozzászólás Aktív témák