Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dízeles

    aktív tag

    Hy
    Hát megint behúztak a csőbe.Valamikor okt-nov körül díjcsomagot váltottam ,ősrégi citysröl ingyen hétvégés clubra.Pfff :W .Fogyogatott róla a pénz de kihúztam dec 6ig .Túrtam rá 3000ft.Jó lesz az ingyen hétvége 2010 jan első hétvégéjén.De a zsé megint csak kopik róla .Felhívtam üfsz és már a menü elején mondja karácsony nem számít hétvégének tehát 19/49 ft a tarifa :((( bruuu. Kedves hölgyet kérdem valami pénzes szolgáltatás van-e aktiválva ,hogy oly gyorsan fogy a pénz.Nem nincs. Később....
    Tegnap gondoltam telefonon wap megnézem mi lesz a TV-ben a műsor .De mivel nem találtam megfelelőt,vagy csak fizetős tvműsort ezért ki is léptem .Hipp-hopp jött SMS meghaladtam 1024 kb. :U
    Felhívom üfsz 1270 2-4-0 kérdem mi ez az sms .Hát bizony túlléptem 1Mb és ez most 600ft ban fájt nekem .De szó szerint.De miért nem mondta még decemberben kedves üfsz hölgy ezt.?
    Szóval 15 perc felesleges böngészés 600ft.És eszembe jutott ,hogy decemberben kapcsolódtam volna pár pillanatra a Nokia.com ra ami persze nem sikerült.Tehát gondolom ott is lehúztak 600ft.
    Így hát küldtem sms 1270 XADAT .És csúnya,csúnya vodafone....
    By
    u.i. és persze január 1-ig volt érvényes az ingyen hétvége ,hiába dec 06-án töltöttem :N :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

Új hozzászólás Aktív témák