Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz simpley #73884 üzenetére

    Igen az auto provision azt jelenti, hogy a VoLTE sajnos még mindig nem aktív minden kártyán, és a rendszer ellenőrzi, hogy az adott készülék VoLTE képes-e (a voda szerint, IMEI range alapján), és ez alapján aktivál kvázi magától. Szerintem pont az iPhone-oknál működnie kéne, de ezek szerint lehet még gebasz a rendszerben. Az Iphone 11 a Voda listája szerint is VoLTE támogatott amúgy? Akárhogy is, ha felhívod őket, fel ell hogy aktiválják maguktól, de ha klön jelzed, hogy auto provval nem ment, akkor fel kéne aktiválniuk kézzel, azonnal.

    Nekem sem ment magától, telefonálnom kellett. Először Mi8 Lite-ban használtam, nem volt hivatalosan támogatott, aminek az volt a következménye, hogy ment a VolTE szépen, de a kimenő SMS-ek nem mentek el. A bejövők megjöttek. (a VoLTE mögötti IMS az üzenetküldésért is felel, nem csak a hívásokért). MOstani Mi 11 lite 5G NE-t már nem kellett hekkelni, gyárilag tudta, és mivel a Voda volte profilja ebben már benne volt, így az üzenetküldés is megoldódott.

    [ Szerkesztve ]

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák