Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz #20221952 #65641 üzenetére

    Tuti van annál közelebb is. (max nem magyar üzlet). Másrészről, ha csak sim cserével orvosolható, akkor várnod kell, míg hazaérsz, vagy nem mész egy üzletbe. (c. lehetőség, hogy addig is vmelyik telefonról megosztod a netet, és lesz neked is... ettől függetlenül persze a sajátodat addig sem fogod tudni használni, tehát emiatt továbbra lesz ügyed a szolgáltatóval...).

    * Ha külföldre költöztél, akkro viszont előbb utóbb roamingba fogsz kerülni... lehet hogy ez is oka?

    "Ez tettem, most várom a 30 napon belüli szolgáltatói reakciót."
    Nekem pár héten belül reagáltak, a leállás előtt... kb két hét volt talán. De más ügyben, nem érintett sim kártyát, szolgáltatást.

    "A legutolsó fizetést sem értem, úgy látszik, mintha befizettem volna, de ők csináltak egy túlfizetést, és befizetettként látszik, mintha én fizettem volna...Kíváncsi leszek, korlátoznak-e majd, az ő hibájukból.
    "Én már azt is eltudom képzelni, hogy vki máshoz került a számlád, és véletlen ő fizette helyetted... - simán megtörténhet... ha vki nem figyel, vagy automatizált...

    de majd kiderül mi a vége a történetnek...

    "mert - függetlenül attól, hogy nem képesek szolgáltatni - "
    Ha az ő hibájukból nincs net (leírásod alapján), akkor kompenzálni fognak, nagy eséllyel.
    Előbb utóbb kapsz számlát, vagy bármi, ez biztos :D

    " Arról nem beszélve, hogy a hálózat sebessége nálam inkább 10-15 Mbit/sec körül alakult."
    ezt egyébként ti honnan a francból tudjátok, mennyi a sebesség? (tényleg érdekel). - egy speedtesten kívül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák