Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tituszazeb

    tag

    Sziasztok!

    Kissé abszurd kérdéssel fordulok hozzátok.

    Előfordult már veletek olyan, hogy egy kimenő hívásnál nem kapcsolt szét a hívás és emiatt (jelen esetben maximum 1-2 perc helyett 2 óra) hosszabb ideig tartott?

    A konkrét eset: az egyik reggel hívtam a kollégámat, soha nem beszélünk 1-2 percnél tovább, és mint később kiderült a letöltött hívásrészletezőből, a hívás 2 óra 1 másodpercig tartott (lehet hülye vagyok, de nekem kicsit ez is gyanús). Az egészet be tudnám annak, hogy egyikünk se rakta le, és emiatt történt a dolog, de ritkán telik el úgy negyed óránál több, hogy ne néznék a telefonomra (a munkatársamnál is hasonló a helyzet), így nem értem ezt, hogy nem vettük észre. A lényeg: kicsi rá az esély, hogy se én, se a hívott fél ne nézzen a telefonra két órán át, ráadásul pont munkaidőben (9-től dolgozunk, 8:58-kor indult a hívás).

    A telefonom híváslistájában is a 2 órás hívás szerepel. A hívott fél telefonja sajnos már törölte az akkori időszakra vonatkozó adatokat.

    Egyébként Vodafone Go+ a csomagom (Samsung Galaxy S3-al, ha ez bármit számít).
    A számlát már befizettem, túlteszem rajta magam, ha én bénáztam, de furdal a kíváncsiság

    Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák