Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SityiSXT

    őstag

    válasz kraftxld #8627 üzenetére

    Kis cégnél dolgozom, nincs megoldva. A nyomtatók telepítése mehet Workgroup Managerből (jut eszembe, nyomtatót rendszergazdai jogok nélkül amúgy sem fog telepíteni senki), de a 3rd party frissítések nem fognak menni. Próbáltam már megoldást keresni rá, de nem találtam az SCCM-en kívül. Mintha talán a ManageEngine ServiceDesk valamelyik fizetős változata tudna ilyet, de fogadni nem mernék rá.
    (Őszintén szólva egy nagy rakás ... az, amit az Apple így szerverfronton leművel(t). Alapdolgokat tud, aztán hogy hogyan oldod meg a kissé komplikáltabb helyzeteket, az rajtad múlik. Pedig modjuk egy normális céges App Store menedzselés nagyon nem ártana, ugyanis nem egy fizetős cucc csak onnan érhető el. Vagy mondjuk ha a frissítéseket a sima user is tudná telepíteni á'la Windows és nem nekem kéne rohangálni admin jelszót bepötyögni. Mondjuk a Mac user sokkal butább a Windowsosnál ilyen szempontból, mert 100-ból talán egynek, ha eszébe jut, hogy a felugró "frissítések érhetőek el" figyelmeztetésre rákattintson - a többi tűri, hogy ott van konstansan a jobb felső sarokban.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák