Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri1977

    senior tag

    válasz Titmouse09 #10644 üzenetére

    Szia! Köszönöm, hogy írtál, válaszolok sorban!
    -Nagyon megköszönném ha elküldenéd a szóbelis részt igen, csak ugye még van írásbeli és gyakorlati is majd..ha erre érted, azaz komplex igen, úgyhogy kőkemény lesz az egész szerintem..:-/

    -Te biztonságtechnikus voltál, még jó, hogy jó eredményt értél el, itt a csoportban kezdők vannak, érettségizettek, meg más szakmába dolgozok, van fiatal és olyan idős is mint én 38 év körüli, de nagyon parázunk, mert néztem itt Timer segítségét mik voltak, és semmit nem értek belőle, de a többieknek is akiknek mutattam, azok se, de majd biztos tanulni fogjuk..szóval neked könnyű volt lehet, mi nulláról kezdjük kb. :-/

    -A kamarai tagnak meg örülök amit írtál, hogy nem kell félni..köszönöm.

    -Írtad "1 évig heti 4 órában cisco"..itt ilyen nincs. 10 hónapos a képzés, és majd biztos fogunk ilyeneket is tanulni, de nekünk fel van bontva miket tanulunk, adatbázis, programozás, web, hálózatok üzemeltetése nagyvállalati stb. úgyhogy kemény dió..az oktatás amúgy nem felszínes, nagyon jók a tanárok, nagyon jól leadják az anyagot, csak gyorsan haladunk ugye, de azzal nincs gond, csak vettük a hexa bin meg dec számításokat, oda vissza, de csak röviden, na azt se érti a fél társulat, úgyhogy érdekes lesz..mi lesz később, ha már most ezt nem értjük..+nem 6 óra, hanem 6 oktatási nap van a hálózatról most, de később lesz vállalati üzemeltetés meg ilyenek, gondolom majd ott tanuljuk ezeket, mert most csak a fogalmakat tanuljuk mi hogy működik..meg mi micsoda..

    Szóval ha gondolod, megköszönném szépen a szóbeli részt, ha meg van neked..az írsbeli meg gyakorlati van csak hátra akkor már majd mint "feladat" , amit nem tudunk..

    Várom köszönettel válaszod! :R

    [ Szerkesztve ]

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Új hozzászólás Aktív témák