Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeniX-

    aktív tag

    válasz rob210 #52574 üzenetére

    Szia, igen, bocsánat.
    Telefonról vacak pötyögni.

    ...és igen, tudom, hogy így nem veszünk autót, megtanultam a leckét.

    De, mentségemre legyen mondva, egy munkatársam ajánlotta a twingót, mondván: ő nagyon sokat foglalkozott ezzel a 2000-es évek elején, és teljesen igénytelen kis konstrukció, etc. etc.

    Gyorsan - sajnos sötétben, de elfogadható minőségben lefotóztam - azt a pár tákibákit, amit láttam így első blikkre.
    Megmondom őszintén, muszáj volt már valami autót szerezni, és az előtte való napokban nagyon sokat megnéztem, és ez kb. egy 3 kilós kategória, gondoltam, legrosszabb esetben elhasználom még azt az egy év vizsgát, aztán ágyő.

    Motorszám: D7FB700F722310

    és a két kókányolás.
    Ha jól vettem ki az infókat, a második képen az az üzemanyag vészleállítója, igaz?
    A furcsaság az, hogy nem néz ki töröttnek az autó, az eredetvizsgán alánéztünk, és a szerelő fickó is mondta, hogy egyben van az alja. ( aztán lehet, hogy nem vette volna észre?! )

    Köszönök bármilyen segítséget.
    Tehát a jelenség még egyszer, hogy egy helyen meglegyen:
    Beindul, megy, minden oké.
    Majd egyszercsak érződik, hogy motorfékkel megyek, leáll, vagy ideális esetben ránt egyet, és ismét tudok vele menni.

    Az eladó mintha mondott volna fél szóval valami olyastmi ,hgoy neki dadogott, és a trafót már kicserélte.
    Telefonban váltig állítja, hogy a pillangószelepház szerinte a ludas.

    ( Esetleg tudott a problémáról, bár tagadja, és ő is elkezdte javítgatni, nem tudom )

    Köszi, üdv.
    Béla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák