Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz rob210 #35059 üzenetére

    jah, nekem is tetszik, mikor ránézek valahogy a formája mindig megfog, főleg oldal/hátulról! az enyém még nem a beszélgetős változat(kolegámnak benne van és mikor jön az elektromos hiba az óracsoportban, elkezdi neki sorolni felfelé hogy ez is hibás, az is hibás :) ), klíma sincs benne(sajnos), de minden más ami nekem számít benne van.
    nyár óta készültem a sajátomat kicsit lepasztázni, de kánikulában nem lett volna értelme, amikor meg az idő jó lett volna, akkor meg én nem értem rá! most meg egy mosás is elkelne, de most meg be van fagyva minden! :N

    tetszenek a 2-es lagunák is(még robosztusabb, tele extrákkal), de annyi rosszat lehet hallani róluk, hogy ez után szopórollernek gondolnám! pedig talán egy 1.8 16V-t elfogadnék belőlük, de nem tudom, annak mennyire jó a fogyasztása, csak nagy a kasztni.....

    Lion01: köszi. a fényezés állapota sosem lesz olyan szép mint a tiednek, nagyjából mióta az enyém, azóta van garázsban(fél éve), az előtt eléggé napsütötte, a lakk sok helyen megpattant már rajta, színes paszta fakít rajta, de polírozni géppel nem merném, mert lenne egy matt fehér autóm(ilyen az alapozójának a színe), mert lekapná a gép róla a színt az biztos! :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák