Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz m3ss #43630 üzenetére

    Utazással én is így vagyok, most is, hogy havi +x ezrem van azon filóztam, hogy na veszek mindent, aztán arra jutottam, hogy ha meglesz a két tervezett obi akkor a maradék pénzt szépen elutazom barátnőmmel, és ott legalább tudok fotózni is szép tájakat :)

    "Super perfundo on the early eve of your day."

  • cool13

    őstag

    válasz m3ss #43630 üzenetére

    Köszönöm!
    Szép a többi is, csak éppen ezt ragadtam ki. Lement a nap éppen amikor készültek?
    Igazából arra voltam kíváncsi, hogy állványon, kézből stb. Meg az obira. :D Mert én valamiért nem láttam.
    Jól használható a Raynox? Meg van még? Mire figyeljek használata közben?
    Elvileg most vásároltam valakitől, jövő héten jön meg.

    [ Szerkesztve ]

  • MC Pite

    veterán

    válasz m3ss #43630 üzenetére

    Vakus topikban is néztem a keresgélésed, egy Meike FC110-nek szerintem szoríts helyet a büdzsédben... Kmét fele nem járok, de ha egyszer bp-n átutazunk értekezek veled előtte ha szoktál felutazni; vagy ha alföld fele kanyargok, és érdekel, bedobom a táskába.

    Mindenki fotózzon filmessel: Múltkor kaptam pár tippet a képeken(filmen) lévő foltokra, és kitörő örömmel jelentem, megtaláltam a hibát és orvosoltam (remélem csak ennyi volt)! :C
    Az obi bajonett alja be van csavarozva a vázba, annak a csavarjai voltak elég jól fellazulva.
    Amúgy érdekes hogy több évtizedes gép(fed4), a létező legolcsóbb leggagyibb (lejárt szavatosságú) filmmel is dinamikában odabasz a mostani dslreknek... Erre kéne gyúrni szerintem.

    Tudom, elhangzott hogy mit sírunk a felbontás növelése miatt, de _nekem_ nicns szükségem nagy felbontásra, 6mpixel mindenre elég. Mielőtt párhuzamot vontok Bili bácsi és köztem, már 2007ben is ugyanezt mondtam, és azóta is tartom (akkor 6500fd-vel). Úgy tűnik mintha könnyebb lenne nem éles képet csinálni ezzel a szenzorral, illetve a rawok nem kicsik (másfél, néha kétszer akkorák) mint az előző gépnél. A sírók száját egy dologgal lehetne betömni: Választási lehetőség. Na, az nincs. És pixelösszevonás sem, (tudom, lőjem le magam ezzel, de ketten megmutatták többször is ez mennyire jó lehet értő kezekben) pedig olcsó megoldás lenne új szenzor helyett. Mondjuk megnézném a 7100 szenzorát négyszer akkora pixelekkel :K

    Na, megyek, fogom az egy éves telefonom, beülök a 6 éves autómba, aztán új váz helyett inkább megyünk mozizni :D

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Aktív témák