Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Dareius #41744 üzenetére

    A BF4 felől azért vannak kétségeim. Nekem egy 7870XT (Tahiti magos) volt a 4Ghz-es X5660 mellett, és BF4-ben 48-64-es pályákon így sem volt fix 100%-on a GPU. :N High grafika, 2X-es MSAA-val, FHD. Namost egy 1070 2-3X olyan erős... Kizártnak tartom ott a folyamatos 100% GPU-t. :N
    Persze, nem írtad, 4K-ban lehet OK. Így is tut jól fut, csak a kihajtásban nem vagyok olyan biztos. Pláne, hogy ahogy néztem, csak 4 magig skálázódik. Ki is kapcsoltam a HT-t, mert csak rontottaz élményen.

    (#41745) kpal: Nincs kétségem efelől. Pláne, ha a DX12 végre jobb többszálú működést is hoz, akkor a 6 mag 12 szál procik komoly erőre fognak kapni, amit ma még nem lehet kihasználni játékokban.

    A 980-990 extrmeknek sok értelmük nincs, kicsit egyszerűbb tuningolni, meg minden lapban mennek, de ennyi a difi. Akinek megy a lapjában a Xeon, ott nincs értelme Extremet venni.

    (#41751) kpal: Nekem azért bejön ez a 6 mag. Marad jóval több tartalék főleg HT nélkül, illetve jóval takarékosabbak, mint a régebi 45nm-es négymagosok. 34K volt amit vettem, bőven megérte. De X5650-et már 20K körül is ki lehet fogni itt az aprón, na az aztán a best buy ár/értékre. :K

    (#41752) Racecam: Nekem egy 970 volt, az is 6-magos. Eladtam, és bőven maradt az árából kp-m is az X5660 árán felül. :D
    Ezeket az asztalikat magasabb áron is el lehet adni, mert ezek minden lapban pöccre mennek, meg nem kell tuningolni annyira őket a magas órajelhez. De nekem ezek nem voltak szempontok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák