Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz HSM #3734 üzenetére

    Kicsit hosszú lett, de nem szerettem volna annyi hsz-t. ;)

    Vazze, milyen süvítés lehet nálad. :C Vagy valami hangszigetelt szerverszoba van a házban kialakítva? :DDD
    Nekem 4 házhűtő venti van. Elöl fúj be a vinyókra 1, a házhoz adott cm, ez kis fordulaton megy, aztán van a 3 db Enermax magma 1500-as fordulaton, na ezek tolják a cuccot rendesen. Egy fúj be oldalt a vga magasságában, ez jó is, mert mindig friss levegőt kap. Egy dolgozik kifelé a háztetőn a ramok felett és egy hátul a procihűtő mögött ami egyből kifelé tolja a meleget. Igazából nem hangosak, csak ami oldalt fúj befelé, az előtt ott egy rács, az miatt süvít, de valószínű ott körbe ki fogom vágni a ház oldalát és akkor az is csendesebb lesz.
    A Tr ventijét kéne valamivel szabályoznom auto-n de eddig nem találtam rá progit.
    4 gigán neked hány fokon tartotta a procit?

    Zájec: :DDD Tudom, hogy lekapcsol, de én nem szeretem az ilyen magas hőfokokat. Egyedül a vga, amivel nem igazán lehet mit kezdeni, 24/7-es oc melett és max ventivel olyan 80-82 fok körül tartja a gyári hűtő. Te nem veszel valami komolyabb hűtőt? Szerintem alacsonyabb hőfokon a tuning is jobban menne. :D

    #3737: most, hogy mondod, meg is próbálom. :K Azt tudom, hogy min a DDR3 duplája lesz, aztán a BCLK szorzatát emelve nöl szépen. Ezt meddig érdemes emelni, tehát meddig van értelme?

    2 dolgot még szeretnék kérdezni:

    A QPI Link az hogy jön ki? Azért kérdem, mert 20X133-nál 3200 mhz, 20X190-nél meg 3420 mhz, tehát nem arányosan emelkedik a BCLK-val. :F

    A másik, hogy a QPI Link data rate az mi a fenére jó? Nekem auto-n van, de ott meg 4.8GT a legkisebb. Azt mire állítsam? :DDD

    Buldozer99: ohs-től rendeltem, 21 ezer péz vót'' :DDD Nekem megérte, brutális a teljesítménye, ez a borda már kiszolgál engem. Csak lefogató kell ha arról van szó, aztán ha kevés lenne, még ott a polír illetve még1 plusz venti. De egyelőre bőven elegendő. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák