Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz HSM #30868 üzenetére

    Miért komolytalan neked az UD9? Ha jól tudom 24 fázis áll a proci rendelkezésére... :K

    Lara:
    Hát akkor nem kell reklámozni hogy van ismerettség mert mégsincsen! :R

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

  • subaruwrc

    félisten

    válasz HSM #30868 üzenetére

    én ahogy emlékszem általában túl feszített vízblokkok égettek szét nem egy vrm-et meg esetleg socketet, bár ilyennel nemtalálkoztam. 1.95v gulftown vantage cpu tesztet kibírja simán, nemhiszem hogy túlterhelés volt a baja. 24 pines csatlakozó pcie ellátó két kábele is szeretett beleégni amikor 4 gpuval hajtották őket.
    foxconn bloodrage még nem volt a kezeim között, de nemhiszem hogy felvehetné a versenyt a nagyokkal, az ud9 egyáltalán nem komolytalan, nagyon komoly a cpu tápellátó része, 6000+ os wprime 1024m-eket bír ki gulftown cpuval, nem kell elmesélnem az mekkora terhelés. msi big bang sem volt nálam, de arról nagyon jó véleménnyel voltak akik tesztelték / Achill3uS / is, nem kell leminősíteni látatlanban, szerintem.

    Cybertrone

    én is a legnagyobbak között tartom számon, volt szerencsém egy E759-hez , és még azt mondom az R3E helyett is nekiállnék vele tuningolni. hieroglifa a biosa, de ha megtanulod mi merre, nagyon durva. bizonyos 970/980x/990x-procik esetleg nem tudnak akkora órajelet benne, mivel nem konkrétan oda lett tervezve, csak bios frissítés után támogatja, ergo a natív gulftown ready lapok jobbak ebben, de hatékonyságban éppencsak van elmaradva, bloomfield alá pedig verhetetlen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák