Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz AirBooms #27021 üzenetére

    ááá..most is csak egy procicserét akartam ami kijött volna kb 6-7k pluszból... és használtam volna 4.5GHz-en az i7-et ;]
    kell a pénz az Imprezára ;]
    többre megyek azzal mint ilyen szarokkal a gépbe.ha nagyon akadnak a game-k akkor megoldom egy 1680as monitorral :D

    #27023: olyan mindegy hogy egy hónapban 30ért vagy 40ért tankol az ember...az a 10es már nem oszt nem szoroz.

    #27024 75LE..1.4? Azt hiába tuningolod... :))
    Én is verhettem volna az 1.4es,16 szelepes Peugeotom-ra egy milliót,akkor se lett volna belőle "olyan autó". Az ilyen aszfaltbetyárokat meg nem tartom sokba akik suzukival,puntoval,meg miegymás autóval kaparják az aszfaltot. Annyi származik belőle,hogy megeszik indulásnál 1 deci benzint,de előrébb nem lesz.Autó az is...de nem ilyen felhasználásra. Én sem vagánykodom a 480as topikban,hogy márpedig az GTX460am márpedig ugyanannyi pontot csinált... Nem egy kategória. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák