Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz radi8tor #14670 üzenetére

    Felesleges aggódnod, ha a gyártó RAM-jai amúgy benne vannak a QVL-ben. Az OCZ-imnek sincsen XMP profiluk (szürke is maradt biosban), de beállítottam kézzel, aztán már mentek is szépen. Amúgy alapból 1066-osnak ismerte fel őket, és az ott felismert időzítéseket kellett kézzel beírnom 1600-hoz. Az ASRock annyival okosabb, hogy az 1600-on is felismeri az időzítéseket, nem módosítja őket CL9-re, mint az ASUS. Persze ez nem is került 76k-ba, mint a P6T Dlx v2. :DDD Ezért majd megint beszól valaki, hogy miért dicsőítem, de ezek a tények. :)

    Zájec: jajaja, egész nap a HD4870 Unigine tesztjeivel bajlódtam (leszámítva a polírt), némi támogatással 58xx topicból, kissé fáradt vagyok.

    Nem áll szándékomban nyúzni a procit 85°C fölött, és akármivel terhelem a gépet, nem is melegszik 77°C fölé, csak pár embernek mindig stabilitás teszt kell. :(( Szerencsére a polír óta nincs tartósan 90°C v. afölötti értékem, az meg IBT-hez elviselhető, mert az a tesztek között picit pihenteti a procit, gondolom, éppen a túlmelegedést megelőzendő.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák