Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    válasz Qru #13903 üzenetére

    (#13903) Qru ::
    hát a fésüs kingmaxra rá is csesztél volna ilyen xmp-s szempontból.... mert ugyebár annak a két xmp-je 1.8v és 1.9v-s nempedig 1.65v-s... egy kicsit igy használod, aztán máris lehet kukázni a procit mert elfáradt az imc-je.... gondolom ennyit nem ér meg... és képzeld azt aki ezzel nincs tisztába .....

    (#13906) Qru :: most akkor a cl7 nem megy , ugye? a cl8-al mizu?

    (#13916) Savanya :: de ha nem aka Asus-t akkor Foxconn-t is lehet választani , azon is van 775-s furat... :)

    (#13913) Cyberpunk::"Amik jók Scythe Mugen2, CoolerMaster Hyper Z600, Thermalright Ultra Extreme. Ezek viszonylag olcsóbb, de jó hűtök. Vagy ha a csúcs kell akkor Prolimatech Megahalems cirka 18-19k, ventilátor nélkül"

    a Prolimatech Megahalems nem értem mitöl lenne csúcs hütö :F amit láttam teszteket azokban mind szarul szerepelt, nem hozta a hozzáfüzött teljesitményt, söt nekem csalódás volt az a hütö.... töbett vár töle az ember, a 6pipe-s felépitése és nagysága miatt... az ára sem olcsó, ehhez képest jópár hütö leveri...
    azért mert nagy monstrumnak néz ki és sok höcsö van rajta már azthiszik hogy ez no.1 , közben meg nem is teljesit.....

    ezt egyébként BR4D-nek is akartam már múltkor mondani,,... ö is nagyra tartja ezt a hütöt, csak teljesitmény nincs mögötte...

Új hozzászólás Aktív témák