Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz subaruwrc #10843 üzenetére

    :DDD
    Az tény, hogy maga az egyébként korában csúcs lap is szar volt (szerencsére annyira, hogy még Phenomra sem lehetett upgrade-elni, így jött vissza az Intel), de hát mégiscsak AMD chipset volt rajta, és AMD proci benne, és az összes nyűgétől megszabadultam, amikor visszatértem Intel platformra. De pl. az, hogy a CnQ aktiválása esetén a gép nem képes 100%-on, csak kb. 97-en teljesíteni, AMD specifikus, nem a lap hibája. Bezzeg az Intel felküldi 100%-ra a procit, ahogy azt kell, amikor szükség van rá.

    old gray: Szia, rég láttalak. Most szólnom kell, hogy messze nincs igazad, mert játékokban tesztek szerint az AMD a Phenom II-esekkel is csak a Q9-es szériát tudja megközelíteni, hiába a szintetikusan jó eredmények. Van persze pár AMD-támogatott játék (elég csak a procik utasításkészletére gondolni), amelyekkel a reklámokból élő lapok megvezetik az olvasókat, de ez olyan, mint amikor én azt hittem a CF-re, hogy az egy szuper dolog, miközben a néhány, mindenütt tesztelt játékon kívül semmire nem volt képes. Az Intel piaci filozófiája, hogy MINDIG az azonos teljesítményű AMD prociknál kicsit olcsóbban adja a saját CPU-it, amiből nyilvánvaló, hogy a legerősebb PhenomII X4-esek maximum a szerény, 2.66GHz-es i920-at képesek megközelíteni (nem véletlenül kerül 2X annyiba az eggyel erősebb i7), és processzor-teljesítményben, nem szólva a játékokról, amelyekben a Phenomokat az E8-as procik is szarrá verik, ha nem valami 4 magra kihegyezett játékról van szó (nyilván persze olyanokkal tesztelnek, de az ember nem csak olyanokkal játszik). Ezeket nem ártana figyelembe venned. :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák