Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Zájec #5945 üzenetére

    Honnan, honnan... Most írtam le... Ha bekapcsolod, akkora lesz a feszingadozás felfelé a beállított értékhez képest (ha jól kalibrálták be a lapod PWM-vezérlőjét), amekkorát dropolt volna a lap LLC nélkül. Ezt a gyárban nálunk okosabb emberek, a lap tervezőmérnökei állítják be. Az egy dolog, hogy nem tudod mérni szoftveresen, mert annyira rövid ideig tart, de épp elég sokáig, hogy huzamosabb használattal kinyírja a procit.... Itt ez a cikk [link]... Ha alaposan átolvastad, és megértetted, rá fogsz jönni, miről beszélek.... És amúgy nálam is, pl. 3450-en, HT OFF alig van drop.... Kb. mint nálad.... 1,25V körül állítottam be, és terhelve is megkapja az 1,18V-ot... Mikor 2 maggal nyomtam 4200-on tesztet, akkor is 1,33V-ot kapott, mikor olyan 1,38 körül állítotam be. De még akár az is lehet az F6 BIOS-om óvatosabban állítja a drop-ot, mint a te újabb bétád. És amúgy nem azt mondtam, hogy nálad annyi, hanem hogy nálam, az én procimhoz az én lapom így állítja be. És köszöni szépen, tökéletesen jól működnek. ;) És hidd el, vannak lökéshullámaid, ha LLC-t használsz... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák