Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ocean

    tag

    Sziasztok!
    Egy LG1915S típusú monitorom van, kábé 2,5 éves.
    Tegnap a gép (és a monitor bekapcsolásakor) az alábbi tapasztaltam: megjelentek a szokásos kiírások a bios-ból, de 1 mp-re sem, utána elsötétült a monitor. Ezután minden felbontásváltáskor ez történik, az új kép felvillan egy mp-re, de el is sötétül rögtön.
    Nem kontaktos, próbáltam másik kábellel, valamint ha lehúzoom, megjelenik a felirat, hogy no signal. Ilyenkor, mikor lehúzom és visszadugom, vagy kikapcs/bekapcs szintén az előbbi a jelenség, gyors kép, majd sötét.
    Attól félek a vezérlőegység ment tönkre, mert képes jól működni, fél órás küzdés kapcsolgatás után egyszer bemákoltam, hogy megmaradt a kép, és után jó volt egy fél napig, de kikapcs/bekapcs hozta a jelenséget.
    Kérdésem, hogy lehet-e/érdemes-e a javíttatáson gondolkodnom. Mennyibe kerülhet? Vagy nézzek valami használtat? Újra most nincs pénzem.
    Azért nem kicsit elkeserít a dolog, hogy megveszek egy drága monitort, arra tervezném, hogy 6-7 évig elég nekem, van is rá 2 év gari, majd nem sokkal ennek letelte után bekrepál...

Új hozzászólás Aktív témák