Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz gretzky77 #81328 üzenetére

    Én a használtat, de jobbat ajánlom.

    Ami hátrány ér az jelentéktelen: karc, kopás ezeken nem nagyon van, vagy csak mikroszkópikus/jelentéktelen, hisz otthon használták.

    Hát a párna kérdése, jó kicsit biztos beleizzadt, kicsit bezsírozta a haja, nem higénikus, és? Leülsz a buszra, megfogod a kilincset, használod a toilette-t, akkor? Befújod valamivel azt kész, dezodorral. :D

    Az 599-es V karakterű (kiemeli valamennyire a mélyeket és magasakat, míg az 579 neutrális, nincs jelentős kiemelés, ízlés dolga), annak idején fontolgattam az 599-est, de 41 ezer vs 60 ezer Ft volt és nem jobb, csak más, sőt színben elég hányinger az 599, szóval 579 lett a nyerő.

    AKG fülesem (nem fejes, füles) volt, én is kedvelem, de azt kell nézni hogy 30-35 ezredért mi a legjobb, amit vehetsz az ízlésednek megfelelően, tök mindegy milyen gyártmány szerintem

    Az említett Audiotechnika sem elvetendő, bár nekem nem tetszik, de ha jobban szól akkor az a nyerő, bár most nézem a műbőr párnáit, az majd a kánikulában lesz vicces, amikor csurogni fog az izzadtság :DD De egyébként jó csali, mert a laikus azt hiszi az bőr és hú de profi...

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák